پذیرش و ترخیص بیماران

پذیرش و ترخیص بیماران

مدارك لازم جهت بستری بيمار:

دستور بستری از پزشک معالج به نام بیمار.
مدارک شناسايی بيمار ( شناسنامه یا كارت ملی و برای اتباع خارجی گذرنامه ).
در هنگام مراجعه جهت زايمان همراه داشتن شناسنامه پدر و مادر نوزاد الزامی است. جهت پذیرش بیمارانی که نیاز به عمل جراحی دارند و به سن قانونی نرسیده اند، حضور پدر یا قیم قانونی بیمار جهت تکمیل فرم رضایت‌نامه عمل الزامی است. در صورت عدم حضور والدین و اورژانس بودن عمل جراحی مسئول فنی بیمارستان و پزشک معالج در مورد عمل جراحی تصمیم‌گیری خواهند نمود.
درصورتیکه تحت پوشش یکی از بیمه‌های طرف قرداد بیمارستان تندیس هستید, هنگام بستری معرفی‌‎نامه بیمه را به همراه داشته باشید .

اطلاعات و نکات لازم هنگام انجام پذیرش و حین بستری:

ضمن آرزوی سلامتی و تشکر از حسن انتخاب شما پزشکان و پرسنل بیمارستان فوق تخصصی تندیس افتخار دارند تا با بهترین وپیشرفته‌ترین امکانات و دانش کادر مجرب , شما را در مسیر مداوا همراهی کنند. توجه به این نکات به ما در ارائه خدمات موثر یاری می‌رساند :
لطفاً در زمان بستری فرم پذیرش را مطابق با شناسنامه یا کارت ملی بیمار تکمیل نمائید (در صورتی که نام بیمار دارای پسوند یا پیشوند است بنویسید).
در زمان پذیرش، دستبند شناسایی بیمار صادر شده و توسط مهماندار بیمارستان به دست بیمار بسته می‌شود. از باز کردن دستبند تا زمان ترخیص به هر دلیل خودداری نمایید؛ باز کردن دستبند و امحاء آن در زمان خروج به عهده پرستار بخش است.
داشتن همراه برای بیمار در صورت عدم منع پزشک , با دریافت کارت همراه از قسمت پذیرش بیمارستان امکان‎‌پذیر است . به منظور رعايت طرح انطباق امكان استقرار همراه مرد در بخش زنان ميسر نیست . در اتاق هاي دو تخته و سه تخته نيز فقط استقرار همراه همگن ميسر است .
پس از تکمیل مراحل پذیرش رمز عبور اتصال به اینترنت بی‌سیم بیمارستان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
هنگام پذیرش کیفی بهداشتی حاوی وسائل شخصی به شما تقدیم می‌گردد.
تنها در صورت لزوم عینک , لنز , سمعک و کتاب یا مجله دلخواهتان را همراه داشته باشید . لطفا اشیا قیمتی , زیورآلات , مدارک باارزش غیر مرتبط و پول نقد به مقدار زیاد همراه نداشته باشید .
در صورت ابتلا به بيماري خاص و يا آلرژي غذايي لطفاً مراتب را به پزشك ، پرستار و يا مسئول تغذيه اعلام نمائيد . بديهي است رعايت رژيم غذايي بر اساس نظر پزشك معالج خواهد بود .
برای برقراری ارتباط با ایستگاه پرستاری زنگ اخبار در قسمت بالای تخت شما قرار دارد که در صورت نیاز می‌توانید با فشار دادن شاستی زنگ که در کنار تخت شما قرار دارد، نسبت به تماس با ایستگاه پرستاری اقدام نمائید.

ساعت پذیرایی از بیمار و همراه :

صبحانه : ۰۷:۰۰
نهار : ۱۲:۳۰ الی ۱۳:۳۰
شام : ۱۸:۰۰ الی ۱۸:۳۰
می‌توانید در تمام ساعات شبانه‌روز برای تهیه آب گرم و چای به مهمان‌داری بخش‌ مراجعه کنید .

ساعت ملاقات :

بخش‌های بستری : همه‌روزه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۶:۰۰
بخش‌های ویژه شامل CCU , ICU و NICU : همه روزه از ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۶:۰۰, همچنین جهت فراهم نمودن آسایش بیماران و آرامش بستگان برای بیماران بستری دربخش ویژه ملاقات تصویری از راه دور, در بستر وب مهیاست.

جهت رعایت حال بیماران و دقت پرسنل در انجام وظایف, سکوت و آرامش خود را حفظ کنید.
استعمال دخانیات در بیمارستان اکیدا ممنوع است.
کلیه اطلاعات حین بستری، توسط پزشک و پرستاران بخش به بیمار و همراه بیمار ارائه می‌گردد.
همچنین پزشک و پرستار آموزش های لازم خود مراقبتی را در زمان ترخیص به بیمار ارائه می‌نمایند.